پشتیبانی

محصول ارگانیک – شرکت آلوئه کاران آوای اروند

وبلاگ و اخبار

محصول ارگانیک

وبلاگ و اخبار

 

محصول ارگانیک:

این محصولات ما حصل به کارگیری استاندارد های داوطلبانه زیست محیطی هستند. محصولات ارگانیک دارای  کیفیت ، طعم طبیعی و خوب و فاقد هیچ گونه مواد شیمیایی مصنوعی و باقیمانده عناصر و فلزات و مواد مضر هستند.

 

 

تصویر

 

 

از اصول مهم کشاورزی زیستی (ارگانیک) منع کاربرد نهاده‌ های شیمیایی مصنوعی مانند آفت‌کش‌ها، کودهای شیمیایی و افزودنی‌های شیمیایی در تولید محصول است، به طوری که همه مراحل تولید شامل تقویت زمین، کاشت و برداشت با استفاده از نهاده‌های ارگانیک نظیر نهال ارگانیک، کودهای زیستی، کمپوستها، حشرات سودمند و میکروارگانیسم های مفید صورت می گیرد. شرکت کشت و صنعت آلوئه کاران آوای اروند در زمینه کشت گیاه دارویی آلوئه ورا به صورت ارگانیک در ایران فعالیت می نماید و کارشناسان این شرکت در بخش کشاورزی به بررسی نتایج آنالیز خاک و آب از مزارع کشاورزی به میزان کمبود عناصر موجود در خاک و بررسی مشکلات زمین های کشاورزی و عدم استفاده از کودهای شیمیایی و سموم تنها از کودهای بیولوژیک مانند جلبک دریایی یک ترکیب متعادل از آمینواسیدها، پپتیدها، پروتئین ها، کربوهیدرات ها و سیتوکنین غنی شده با عصاره ی جلبک دریایی  است که حاوی عوامل محرک زیستی ارگانیک، ویتامین ها و ریزمغذی ها به شکل کلاته شده می باشد. و با توجه به شرایط خشکسالی در کشور و پدیده کم آبی توصیه به کشت این گیاه با ارزش با روش آبیاری قطره ای که هم در میزان آب آبیاری کشاورزی صرفه جویی گردد و هم میزان مصرف آب این گیاه کم است بهترین گزینه برای کشت در استان خوزستان و کشور می باشد. باتوجه به اینکه گیاه آلوئه ورا در مناطق گرمسیر و مرطوب رشد می کند. مناطق جنوبی کشور بهترین گزینه برای کشت این گیاه می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در باره ما( کلیک کنید)

رزومه شرکت : این شرکت در سال 1386 باهمکاری کارشناسان کشور مالزی وپژوهشگران داخلی اقدام به واردات نهال گیاه آلوئه ورا گونه باربادنسیس میلر ازکشور مالزی نموده که بعد از بومی سازی این گیاه وتایید حفظ نباتات جهادکشاورزی اقدام به توسعه وترویج کشت آلوئه ورا را درجنوب میهن عزیزمان که شامل استان های فارس – بندرعباس – بوشهر- خوزستان نموده ودر سال 1388 بعداز توسعه کشت اقدام به خرید خط تولید و فرآوری پالپ آلوئه ورا ازکشور چین صورت پذیرفت. بعداز تحقیقات وبررسی های انجام شده توسط مدیریت شرکت خط عصاره آلوئه ورا که تمامی تجهیزات و دستگاه ها تولید داخل می باشدکه در سال 1396 خریداری گردید. این شرکت تمامی فعالیت کشت وصنعت خود را برپایه تولیدات غیرشیمیایی وسالم وتماماٌ ارگانیک پایه گذاری نموده اهداف تحقیق کشت در شهرستان خرمشهر بومی سازی بهترین نوع آبیاری سازگاری با شوری آب وزمین صنعت فرآوری تولید پالپ تولید عصاره