با توجه به تضمین خرید محصولات آلوئه ورا از کشاورزان این شرکت در سال 1392 تصمیم به نظارت بر کشت و داشت محصولات نمود که برای نیل به این اهداف اقدام به :
1-اعطای مشاوره و طراحی در ضمینه ساخت گلخانه
2- ساخت گلخانه و خدمات پشتیبانی و نگهداری گلخانه
3-آماده سازی بستر کشت
4-تامین پاجوش برای کشاورزان
5-نظارت بر کشت و داشت محصولات
6- آموزش رایگان کاشت و داشت و برداشت محصول
7-نظارت بر داشت محصولات
چنانچه کشاورزان در چارچوب مقررات این شرکت را رعایت کنند شرکت اقدام به عقد قرار داد خرید تضمینی محصولات با کشاورزان عزیز خواهد نمود

گلخانه مناسب با کشت گیاه آلوئه ورا در مناطق مختلف کشور :
1-مناطق سرد سیر: گلخانه شیشه ای یا حفاظ نایلون مخصوص
2- مناطق گرمسیر: گلخانه شید(توری سایبان)
انواع گلخانه:
1-گلخانه با سقف ثابت گنبدی
2- گلخانه با سقف ثابت و مسطح

 

گلخانه توری:

توری گلخانه با 30،50 و 80 درصد سایه اندازی
توری های گلخانه ای با طول استاندارد 50 متر و با عرض های مختلف به اندازه های 2، 4، 6، 8 و 10 متر که در جدول بالا مشاهده می گردد با تراکم های مختلف که ضریب های سایه اندازی متفاوتی از جمله 30، 50 ،60 و 80 درصد دارند، تولید می شوند که ضریب های متفاوتی از نوردهی و ایجاد سایه رو دارند و به صورت رول های کامل موجود می باشند.
توری های سایبان به علت دارا بودن مواد آنتی یووی uv، در برابر اشعه های مخرب ماوراءبنفش نورخورشید دارای مقاومت بالایی هستند که این ویژگی مهم باعث دوام بیشتر آن ها می شود. گاهی اوقات به صورت سفارشی و در متراژ زیاد بنا به درخواست مشتری توری ها با عرض و طول معین تولید می شوند. شیدهای گلخانه به صورت شبکه ای بافته شده و معمولا به صورت بافت حلقوی ازمواد اولیه پلی اتیلن با کیفیت بسیار بالایی تولید می شوند.
توری گلخانه سبک بوده و به راحتی و سریع نصب می شود.

 

 

 

با توسعه شرکت و اضافه شدن خدات فنی و مهندسی اهداث گلخانه و اجرای انواع سیستم های آبیاری با کمک کارشناسان متخصص در این ضمینه صورت پذیرفت